Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z diety, którą ustaliła mi Pani Kasia, indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie i przede wszystkim widać efekty:) Polecam serdecznie !

Laura

Poznaj inną historię

Schudłam 35 kg, odzyskałam radość życia i udowodniłam, że przemiana jest możliwa w każdym wieku!

Zgubiłam w sumie 35 kilogramów, odzyskałam radość życia, czuję się atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa. Dzięki zmianom jakie dokonały się w moim życiu jestem szczęśliwa. Wizytę w Poradni Dobry Dietetyk mogę uznać za jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu.

czytaj więcej

Dieta, zmiana nawyków, spadek wagi!

  • Agnieszka
  • 16 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 01 marca, 2019

Do poradni  dietetycznej trafiłam w pażdzierniku 2018 roku i to był "strzał w dziesiątkę". 

Po pierwszym z Panią Kasią okazało się, że popełniałam bardzo dużo błędów żywieniowych przez co moja waga ciągle rosła, a ja jadłam coraz mniej. Cały czas czułam się zmęczona, na nic nie miałam siły nie wspminając już o aktywności. Po tygodniu jak odebrałam przygotowaną specjalnie dla mnie ksiażkę zobaczyłam że mogę jeść wszytsko. Posiłki są przepyszne i co najważniejsze bardzo proste w przygotowaniu.  Cały dzień chodziłam najedzona i nie ciągneło mnie do słodkiego.
Nadszedł dzień spotkania kontrolnego. Stając na wadze zobaczyłam 4 kg mniej. Byłam przeszczęśliwa. Pomyślałam jak to jest możliwe ze jem dużo wiecej i chudnę. 
Kolejny miesiąc przyniósł podobny wynik.
Dziś mineły 4 miesiące, a ja mam 16 kg mniej. Już nie jestem ciągle zmęczona i mam dużo więcej energii. Teraz dzięki pani Kasi jem wszystkie posiłki i moja waga ciągle spada i co najważniejsze pokochałam aktywność.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ