Opinie pacjentów

Polecam wszystkim współprace z Panią Kasią. W końcu nauczyłam się zdrowo jeść i co najważniejsze nie chodzę głodna. Dzięki Pani Kasi pokochałam również aktywność. Schudłam już 7 kg i walczę dalej:)

Aleksandra

Poznaj inną historię

Sukces w młodym wieku

Spotkanie z dietetykiem to był strzał w dziesiątkę, kiedy waga zaczęła niebezpiecznie wzrastać zrozumieliśmy, że jest to ostatnio dzwonek i musimy szybko zacząć działać. Spotkanie z dietetykiem uświadomiło nas, że waga Kamila przekracza dość mocno normy i może w przyszłość zagrażać jego zdrowiu.

czytaj więcej

Połączenie treningu z dobrze zbilansowaną dietą to klucz do sukcesu

  • Kamil
  • 10kg w 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 03 czerwca, 2019

Numer telefonu do Pani Kasi dostałem z polecenia, jej taty Pana Romualda, który od  blisko 50lat  uprawia sporty siłowe i nadal cieszy się dobrą formą. Przekonał mnie, że aby trening siłowy był skuteczny, przynosił wymierne rezultaty musi być wspomagany odpowiednio zbilansowaną dietą ponieważ w innym przypadku jest to trenowanie dla trenowania i cięzko oczekiwać konkretnych zmian w sylwetce. Zdecydowałem się, zadzwoniłem i nie żałuję!

Podczas pierwszego spotkania, długo ustalaliśmy szczegóły na temat mojego stylu życia, rodzaju pracy, predyspozycji smakowych jak i oczywiście uwzględnienia celu, który był związany głównie z treningiem siłowym.

 

Przygotowany prez Panią Kasię plan dietetyczny wydany był w formie kilkudziesięciostronicowego wydruku, w którym  znalazła się szczegółowa analiza i ocena dotychczasowego sposobu żywienia oraz dieta, która nie miała być skomplikowana i taka też była - prosta w przygotowaniu i składająca się z ogólnodpstępnych, lubianych przeze mnie produktów. Czy była skuteczna? Efekty oceńcie sami:)

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Osowskiej z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Od początku naszej współpracy widziałam w Kamilu duży potencjał i siłę charakteru, dzięki, której udało się skutecznie wprowadzić zmiany zarówno w sylwetce jak i stylu życia. Skupiliśmy się głównie na zmniejszeniu poziomiu tkanki tłuszczowej tak aby masa mięśniowa pozostała na dotychczasowym poziomie. Dzięki nieskomplikowanej diecie, która została dopasowana do celu, stylu życia i ,,smaków" Kamila udało się Nam wspólnymi siłami doporwadzić do tak spektakularnej przeminy. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w sporcie.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ