Opinie pacjentów

Do poradni trafiłam trzy miesiące temu i to był "strzał w dziesiątkę". Za mną już 12 kg mniej i do celu coraz bliżej. Zaczęłam odżywiać się wg wskazówek Pani Kasi .Do tej pory jadałam mało i nieregularnie a waga rosła lub stała w miejscu.Teraz jem dużo ,smacznie i przede wszystkim zdrowo a jednak 12 kg mniej

Elwira

Poznaj inną historię

To była naprawdę dobra decyzja, 23kg mniej!

Na spotkanie z dietetykiem zdecydowałam się ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd oraz złe samopoczucie. Wysoka waga i ból kręgosłupa, który pogłębiał się coraz bardziej spowodował, że w pewnym momencie miałam problemy ze wstaniem z łóżka - to był decydujący moment, który zaważył na mojej decyzji, że czas najwyższy coś z tym zrobić. Numer telefonu do Pani Kasi otrzymałam od koleżanki, która również korzystała z jej usług i była bardzo zadwolona, nie zastanawiac się zdecydowałam się na pierwszespotkanie i teraz wiem, że to była naprawdę trafiona decyzja.  

czytaj więcej

Teraz czuję się wspaniale

  • Mężczyzna
  • 27 kwietnia, 2018

Numer telefonu do Pani Kasi dostałem z polecenia, więc od razu postanowiłem umówić się na wizytę. Spotkanie i pomoc jaką uzyskałem okazała się strzałem w dziesiątkę. Po pierwszym spotkaniu już częściowo zrozumiałem jakie błędy żywieniowe popełniałem. Opracowany dla mnie plan dietetyczny zawierał również szczegółową analizę mojego aktualnego stylu odżywiania, który nie był niestety idealny. Obecnie mogę powiedzieć, że żałuję tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej ponieważ czuję się wspaniale.

Jadłem dużo więcej niż dotychczas, dieta nie była skomplikowana

Kiedy zobaczyłem przygotowany dla mnie plan żywieniowy, nie mogłem wyjść z podziwu. Po pierwsze byłem w szoku, że mogę jeść aż tyle rzeczy i to w takich porcjach, zwykle dieta kojarzyła mi się z głodówką i ograniczeniami. Teraz było inaczej. Po drugie bardzo spodobało mi się to, że dieta została przygotowana zgodnie z moimi sugestiami, m. in. dotyczącymi pory posiłków czy preferowanych produktów, a po trzecie była po prostu idealnie dopasowana do mnie.

 

Obecnie czuję się dużo lepiej

Dzięki zmianom w stylu odżywiania zmienił się nie tylko mój wygląd, ale i samopoczucie. Poprawiły mi się wyniki badań. Mam więcej energii  a pokonywanie kilku kilometrów dziennie na rowerze stało się przyjemnością, a nie męczarnią. Często gdzieś spotykani na ulicy znajomi nie poznają mnie w pierwszej chwili, pytają jak ja to robię, że tak wyglądam - odpowiadam, że wystarczy uwierzyć w siebie, zmienić swoje nawyki żywieniowe, wprowadzić trochę ruchu, a reszta przychodzi już sama.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Osowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Bytowie

Gratulację dla Pana Henryka, który już na pierwszym spotkaniu wykazywał bardzo duże zainteresowanie tematem prawidłowego odżywiania i chęcią wprowadzenia konkretnych zmian w swoim życiu. Dzięki bardzo rzetelnemu przestrzeganiu wszystkich moich zaleceń udało mu się uzyskać rewelacyjny wynik. Oczywiście to jeszcze nie koniec…walczymy dalej.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ